TOP FOR DOG: Oryginalny portret Twojego pupila DOGNITY

 

W moim domu, od kiedy tylko sięgnę pamięcią, porozrzucane są wszelkiego rodzaju zdjęcia naszej rodziny. Nie wspomnę o archiwum i stosie albumów, na które trzeba by poświęcić co najmniej kilka dni na obejrzenie wszystkiego z osobna. Wracając – zdjęcia oprawione w ramce, postawione na parapecie czy powieszone na ścianie budują niesamowity klimat. Przede wszystkim dostarczają wnętrzu przytulności i sprawiają, że czuje się rodzinną atmosferę. Nie rzucają się one w oczy, raczej wtapiają się, delikatnie dopasowując się do panującej tu estetyki. W korytarzu nawet znajdziemy portret seniora psiego rodu, czyli starszego brata Sity – Rastiego.  Nadszedł czas, aby też wizerunek Sity przyozdobił nasz dom.

Kiedy tylko zobaczyłam działalność Marii, która ukrywa się pod nazwą Dognity, od razu wiedziałam, że to jest coś dla nas! Tworzy ona niesamowite portrety, które imitują obraz olejny. Nie są to jednak portrety zwyczajne. Jeżeli chociaż trochę lubicie starocie i po drodze wam z delikatną nutą historii, to z pewnością będziecie zachwyceni! Portret Dognity to mieszanka majestatu połączona z humorystycznym akcentem – małe dzieło sztuki, które ma za zadanie oddać hołd naszemu pupilowi.Maria, po konsultacji z nami, wciela naszego zwierzaka w postać z dawnych czasów. Dobiera najbardziej pasującą postać na podstawie przesłanych przez nas zdjęć oraz opisu charakteru. Nie korzysta z gotowych szablonów, tylko każdy portret tworzy od nowa, z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu wszystkie projekty są unikatowe i stworzone z indywidualnym podejściem.

W momencie kiedy już zaakceptujemy nasz projekt, zostaje on wydrukowany i naciągnięty na krosno. Dzięki takiemu zabiegowi wygląda w rzeczywistości jak prawdziwy obraz olejny i naprawdę ciężko stwierdzić na pierwszy rzut oka, czy to wydruk. Przyglądając mu się z bliska dostrzeżemy niesamowitą fakturę, która tym bardziej sprawi wrażenie, jakby ktoś go namalował.Na naszym obrazie Sita została wcielona w postać księżniczki Virginii Medycejskiej. Sita bardzo często nazywana jest przez nas księżniczką, więc takie wcielenie pasuje do niej idealnie. Dodatkowo bardzo podoba mi się panująca na portrecie kolorystyka, która pięknie komponuje się z jej umaszczeniem.

Warto również wspomnieć o estetyce i pięknej formie, w jakiej przychodzi do nas portret. Uwielbiam indywidualne podejście do klienta oraz starannie i schludnie zapakowane przesyłki, z dbałością o każdy szczegół – Maria sprawi, że wasza paczka zostanie potraktowana iście po królewsku J


Wymiary naszego małego dzieła sztuki to standard oferty Dognity czyli 30x40cm. Za samą wersję cyfrową w wysokiej jakości zapłacimy 79zł, a za wydruk naciągnięty na krosno 150zł. 

Możemy też zamówić nadruk portretu na kubku, a wkrótce także na koszulce!

Koniecznie zajrzyjcie do galerii Dognity, w której znajdują się wykonane przez nią portrety. Przy niektórych naprawdę można się uśmiać i poprawić sobie humor!

Recenzja powstała we współpracy z Dognity, w ramach plebiscytu Top For Dog.

Komentarze

  1. Wszystko zależy od psa, musicie sami to wyczuć;) Sprawdźcie sobie może tu też karmy od https://ekarmy24.pl na pewno znajdziecie coś zdrowego.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz